Scroll to top

OTM

 Prvé skúsenosti s parketami siahajú do 60-tych rokov minulého storočia, ktoré nám boli odovzdané ako tretej pokračujúcej generácií v podlahárstve. V roku 1996 sme sa začali rozvíjať o nové typy produktov, parkiet, strojov, absolvovali sme školenia na nové systémy. To nás katapultovalo z regionálneho pôsobenia na celoslovenské, dokonca naši klienti nás odporúčali do Rakúska, Talianska, Nemecka.

131963323_2788250478063739_4115470758463121967_o

PREČO MY

Podlahy ktoré vám ponúkame, príjemne ladia nielen s okolím v obytných priestoroch, ale i v kanceláriach, obchodoch, reštauráciach, bankách, športových halách a iných verejných priestoroch. Okrem estetických hodnôt charakterizujú naše podlahy nielen vysokokvalitné materiály, ale tiež profesionálne vykonaná práca.

Naše parkety plus montáž sú pomerom výbornej kvality a dobrej ceny, čoho dôkazom je naša spolupráca s viacerými architektmi, ale i opätovnými zákazníkmi, čo si vážime.

KTO SME

Našou činnosťou je predaj, montáž parkiet, schodov, renovácia drevených podláh a to od prípravy podkladu nivelizáciou do dodania doplnkov k podlahe. Snažíme sa zviditeľniť dobré meno našej firmy nielen v rámci regiónu a blízkeho okolia, ale aj po celom území Slovenska. Chceme sa naďalej zlepšovať, prinášať kvalitu do vašich domovov.

bona_sanding_step_1

NÁŠ CIEĽ

Ľudia od nepamäti vymýšľali spôsoby, ako si skrášliť a zútulniť priestor v ktorom bývajú. Ich správna voľba závisela od toho, k akému účelu má slúžiť. Správne zvolená podlaha dotvára príjemnú atmosféru v miestnosti. Našim cieľom je splniť vysoké očakávania i vkus našich zákazníkov.

bona_stills_150525_0008_0